Entacir.com Nedir?

Entacir.com Nedir?

Entacir.com Nedir ? Entacir.com Nasıl Çalışır ?

Entacir Nedir ?

Entacir, internet üzerinden online satış ve ön muhasebe yapmanıza yardımcı olan, sizin için günlük gelir giderinizi hesaplayan ve bulut sistemde çalışan bir yazılımdır. Entacir kullanarak günlük satış istatistiklerinizi takip edebilir hatta geçmiş satışlarınıza da bakabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve ucuzluğunun yanı sıra verdiği kaliteli hizmetle kendisini önde göstermektedir. Bizleri Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medyalar üzerinden takip edebilirsiniz.

Entacir’i Kimler Kullanabilir?

Entacir küçük, orta veya büyük kobiler için ortak tasarlanmış ve hazırlanmıştır. Kullanıcı olarak herhangi bir sınırlaması bulunmamakta ve her türlü işletme için kullanılabilir düzeyde özenle hazırlanmış “Entacir” herkes için en iyisi. Entacir üzerinde aboneliğiniz boyunca sınırsız raporlamalar oluşturabilir, carilerinize veya perakende müşterilerinize yaptığınız satışları kaydedebilir, günlük, aylık veya yıllık olarak satış istatistiklerinize ulaşabilirsiniz. Entacir’i 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Entacir Nasıl Çalışır?

Entacir, diğer muhasebe programlarının aksine herhangi bir yatırım ihtiyacı duymaz. İnternete bağlanabildiğiniz herhangi bir cihazla (bilgisayar, telefon, tablet, televizyon, laptop vs.) Entacir’i kullanabilirsiniz. Entacir, internet üzerinde bulut sistemde çalıştığı için her yerden hesabınızı ve çalışanlarınızı takip edebilirsiniz.

Bulut Sistem Nedir?

Bulut Sistem; İnternet üzerinde her yerden ulaşabileceğiniz bir alt yapıdır. İster telefonunuzla ister tabletinizle “https://www.entacir.com” adresinden hesabınıza giriş yaparak her türlü raporlamaya ulaşmanızı sağlar.

Bulut Sistem’de verileriniz her gün yedeklenir.

“Entacir.com Nedir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın