Online Ön Muhasebenin Önemi

Online Ön Muhasebenin Önemi

Ön muhasebe, bir işletme için en önemli departmandır. İster küçük isterse de büyük bir işletme olsun yapılan tüm ticari işlemler Genel muhasebe’ ye gitmeden önce ön muhasebe tarafından işlem görmek zorundadır. İşletmeye giren ve çıkan tüm stoklar, kesilen ve alınan tüm fatura ve irsaliyeler, cari hesaplar, banka hesapları, çek ve senetler ile kasa işlemleri ve … Devamını oku…Online Ön Muhasebenin Önemi

Şirketler İçin E-Dönüşümün Faydaları Nelerdir?

Şirketler İçin E-Dönüşümün Faydaları Nelerdir?

Şirketler için e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter neden önemlidir, faydaları nelerdir? Şirketler için e-Dönüşümün birden fazla faydaları mevcuttur. e-Arşiv ve e-Fatura işleriniz için Entacir Online Ön Muhasebe Programını tercih edebilirsiniz. E-Fatura Uygulamasının Şirketler İçin Faydaları Nelerdir? e-Faturanın şirketler için faydaları, kendi içerisinde 12 ana gruba ayrılır. Bunlar; 1 – Kırtasiye masraflarını ortadan kaldırması, E-Faturanın şirketler için … Devamını oku…Şirketler İçin E-Dönüşümün Faydaları Nelerdir?

Entacir’de Toplu Ürün/Hizmet Ekleme

Online ön muhasebe programı olan Entacir’de toplu olarak ürün nasıl eklenir ? Öncelikle Entacir uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan ana menüden “Ürünler” menüsünü açıp “Stok Kartları” linkine tıklıyoruz. Stok Kartları sayfasına geldikten sonra sağ üst tarafta bulunan “Toplu Ürün/Hizmet Ekleme” butonuna tıklıyoruz. Karşımıza Resim 3‘te gördüğümüz ekran geliyor ve bu ekranda toplu ürün … Devamını oku…Entacir’de Toplu Ürün/Hizmet Ekleme

Entacir’de Yeni Ürün/Hizmet Nasıl Tanımlanır?

Entacir'de Ürün veya Hizmet nasıl tanımlanır ?

Online ön muhasebenin kolay yolu Entacir uygulamasında ürün veya hizmet tanımlaması nasıl yapılır? Öncelikle Entacir uygulamasına https://www.entacir.com adresinden giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra ana ekranın sol tarafında bulunan menüden “Ürünler” linkine tıklayıp ürünler menümüzü açıyoruz ve “Stok Kartları” sayfasına giriş yapıyoruz. Açılan “Stok Kartları” sayfamızda mevcutta bulunan ürünlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan “Yeni … Devamını oku…Entacir’de Yeni Ürün/Hizmet Nasıl Tanımlanır?

Entacir.com Nedir?

Entacir.com Online Satış ve Ön Muhasebe

Entacir.com Nedir ? Entacir.com Nasıl Çalışır ? Entacir Nedir ? Entacir, internet üzerinden online satış ve ön muhasebe yapmanıza yardımcı olan, sizin için günlük gelir giderinizi hesaplayan ve bulut sistemde çalışan bir yazılımdır. Entacir kullanarak günlük satış istatistiklerinizi takip edebilir hatta geçmiş satışlarınıza da bakabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve ucuzluğunun yanı sıra verdiği kaliteli hizmetle kendisini … Devamını oku…Entacir.com Nedir?